292 | ISTRIE
BROŽ Josef (1904 – 1980)
- vyvolávací cena: 38 000 CZK
- dosažená cena: 48 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej a tempera na sololitové desce, 75 x 85 cm, rámováno, datae 1934, signováno vpravo dole Brož Istrie.